Кире Лазаров ќе руши Гинисов рекорд!

Фрлање топка од Охрид до Скопје? Нема проблем! Следете нè на 20ти јули, токму тука на нашиот Golden Art фејсбук профил и видете дали нашиот најдобар ракометар ќе успее да ја дофрли оваа огромна дистанца!

Погледнете ги авантурите на Перо и Маја во нашето веб шоу!

Епизода 1 Започнете го секој ден со смеа! 😀 Од денес започнуваме со емитување на нашето веб шоу кое со хумор ќе ве води низ процесот на купување стан. Запознајте ги Перо и Маја, парот кој ќе ве насмее со секојдневните случки. Во првата епизода дознаваме кога е вистинското време да купите стан. Уживајте! Епизода 2 […]